www.Forumcular.Cinebb.Com
Forum, Chat, Sohbet, Paylasim, Müzik, Mp3, Video, izle, Film, Msn, limewire, winamp, Vizyon, Siir, Ask, Sevgi, Kalp, Facebook, Favori, Youtube, izlesene, video izle, film izle
Forum, Chat, Sohbet, Paylasim, Müzik, Mp3, Video, izle, Film, Msn, limewire, winamp, Vizyon, Siir, Ask, Sevgi, Kalp, Facebook, Favori, Youtube, izlesene, video izle, film izle
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ben olsam birdaha denemem

3 posters
YazarMesaj
Genclik_Atesi
Çavuş
Çavuş
Genclik_Atesi

Teşekürler : 0

ben olsam birdaha  denemem Empty
MesajKonu: ben olsam birdaha denemem   ben olsam birdaha  denemem I_icon_minitimeC.tesi Ocak 05, 2008 10:02 pm

bn ve arkadaşlarım ebru nun ewnde doğum günü yapıyorduk.Pastamızı fln yemiş ve biras oyun oynamıştık.Daha sonra canımıs sıklmıştı ve cin çağırmaya karar verdik.bazı arkadaşlar çağırmak istemediler ve bn korkunç şeylere bayıldığım için hepsini ikna etttim aslında bişi olcağını düşünmemiştim.biz herşeyi ayarladık ve çağırdık
Daha sonra olanlar gerçektn korkunçtu biis bir tane zinciri kalp şekline sokmuştuk ve gözlerimisi açtığımısda zincirin şeklinin çok acaiip olmuştuu daha sonra kapı çalındı ve kapıda kimsee yoktu hepimis çok kötü tırsmıştık....
DraqoN
Webmaster
Webmaster
DraqoN

Erkek
Hobileri : Spor
Meslek : Öqrenci
RuhHaLi : Sinirli

MesajKonu: Geri: ben olsam birdaha denemem   ben olsam birdaha  denemem I_icon_minitimePaz Ocak 06, 2008 2:36 pm

Teşekürler Karde$im..
http://Forumcular.Cinebb.com
Séna KauLiTz ~
On Başı
On Başı
Séna KauLiTz ~

Kadın
Hobileri : Music and Dance
Meslek : öğrenJi
RuhHaLi : Çılqın

MesajKonu: Geri: ben olsam birdaha denemem   ben olsam birdaha  denemem I_icon_minitimePaz Nis. 19, 2009 10:52 pm

Bnce onu denemeniz biLe sizi tehLikeye sokmuş oLabilir . Çünkü insanlar cinlerle iribata geçebiliyor fakat cinler insanlar isterse onlarla irtibata geçiyor sizin çağırmanız cinin o evden gitmemesine sebeb olmuş olabilir.ayrıca kötü ruhLu olanları genelde irtibata geçer
http://www.rockturk.ile.biz

ben olsam birdaha denemem
1 sayfadaki 1 sayfası